Opcje przeglądania
Cena od
  • od
    do

Złączki do rur miedzianych

Grzejnik to element instalacji grzewczej, który spełnia funkcję praktyczną, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by pełnił również dekoracyjną. Z tego powodu powinno się go dopasować do stylistyki wnętrza, pamiętając przy tym, że przede wszystkim musi on sprawnie i bezawaryjnie działać. Aby tak było, trzeba szczególną uwagę zwrócić na detale i niewielkie elementy, które stanowią wyposażenie grzejnika. Wśród nich są złączki zaciskowe do miedzi przeznaczone do stabilnego łączenia rur miedzianych z zaworami termostatycznymi, bądź też z zaworami powrotnymi. Złączki do miedzi występują w kilku wariantach, różniąc się przede wszystkim gwintem przyłączeniowym. Ponadto dostępne są w kilku kolorach, co pozwala na ich perfekcyjne dopasowanie do designu grzejnika.

Złączki zaciskowe do rur miedzianych w różnych wariantach

Wśród dostępnych złączek do miedzi znajdziesz propozycji różniące się rodzajem gwintu i ciśnieniem nominalnym. Mają też inne wykończenie, co w przypadku dekoracyjnych grzejników odgrywa zdecydowanie ważną rolę. Złączki do rur miedzianych dostępne są w zestawach z tulejkami zaciskowymi, które dodatkowo posiadają pierścień uszczelniający. Takie rozwiązanie umożliwia stosowanie złączki w przypadku rur miękkich, nie używając przy tym dodatkowych tulejki wsporczej. Proponowane przez nas złączki do miedzi spełniają stosowną normę PN-90/M-75003.

Przy każdym produkcie znajdziesz informację, do jakich rur miedzianych złączka jest przeznaczona. Co więcej, podane zostały wszystkie niezbędne dane, których potrzebujesz do dokonania właściwego wyboru, jak rodzaj rury miedzianej, ciśnienie nominalne i gwint przyłączeniowy. Proponujemy złączki do rur miedzianych białe, chromowane, satynowe, w kolorze stali i złota.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz złączek w sklepie dostępne są inne akcesoria do grzejników, które pozwolą Ci stworzyć spójną i właściwie funkcjonującą instalację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Live Chat Software
;
Sklep internetowy Shoper.pl