Przyłącza jednootworowe do grzejników

Aby prawidłowo podłączyć grzejnik do instalacji grzewczej, potrzebujesz odpowiedniego przyłącza. Jest to jeden z niezbędnych elementów całej instalacji, który występuje w różnych wariantach. W naszej ofercie znajdziesz przyłącza jednootworowe w uniwersalnych kolorach, jak również w wersjach bardziej oryginalnych i sprawdzających się przy wyjątkowo dekoracyjnych grzejnikach. Przyłącza jednootworowe do grzejników umożliwiają podłączenie ich do instalacji c.o., wykorzystując do tego jeden otwór przyłączeniowy. Takie rozwiązanie jest powszechnie stosowane we wszystkich pomieszczeniach w budynkach mieszkalnych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz przyłącze jednootworowe lewe i prawe. Możesz więc wybrać odpowiednie w zależności od sposobu i miejsca montażu.

Przyłącze jednootworowe do grzejnika – podłączenie boczne

W jaki sposób podłączyć grzejnik do instalacji, korzystając z metody podłączenia bocznego? Do jakich zasad należy się stosować? Rury przyłączeniowe prowadzimy w bruździe w ścianie. Aby wykonać podłączenie, potrzebne są kątowe zawory odcinające i kątowe zawory grzejnikowe. Odpowietrznik montujemy i przyłączamy do króćców przyłączeniowych, które znajdują się w narożnikach grzejnika.
Przyłącza jednootworowe do grzejników występują w naszej ofercie w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie ich do grzejników dekoracyjnych. Możesz zdecydować się na uniwersalne przyłącze białe, które będzie pasowało do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu, jak też w jasnych kolorach. Równie uniwersalne są przyłącza jednootworowe chromowane, pasujące do większości rozwiązań. Twoje wnętrze urządzone jest w stylu industrialnym? Każdy szczegół jest równie ważny i zwracasz szczególną uwagę na wykończenie wszystkich elementów dekoracyjnych? Wybierz więc przyłącze jednootworowe w kolorze antycznego mosiądzu. Wspaniale będzie prezentować się w towarzystwie grzejnika o podobnej kolorystyce i industrialnym designie. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą na złączki pex do grzejników, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Live Chat Software
;
Sklep internetowy Shoper.pl