Kominki na biopaliwo naścienne

Ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych kominków, które są opalane drewnem. Kominki na biopaliwo to nowoczesny sposób na ogrzanie wnętrza, ale też udekorowanie go oryginalnymi formami naściennymi. W naszej ofercie dostępne są eko kominki włoskiej firmy Antraż, przeznaczone do montażu ściennego. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się blaskiem ognia bez konieczności tworzenia instalacji kominkowej. Kominek na biopaliwo można zamontować w dowolnym miejscu, jest to urządzenie bardzo uniwersalne i mobilne. Jednocześnie jest to opcja bardzo ekologiczna, ponieważ podczas spalania nie wydziela się sadza i dym, co również jest związane z brakiem popiołu.

Jak działa kominek na biopaliwo?

Jedną z największych zalet eko kominków jest czysty proces spalania. Paliwo, które jest wykorzystywane, powstaje na bazie etanolu pozyskiwanego z roślin. Poddany on zostaje denaturyzacji, co przekłada się na uzyskanie bardzo czystego procesu spalania, bez dymu, nieprzyjemnego zapachu, sadzy i popiołu. Kominek na biopaliwo łatwo dzięki temu utrzymać w czystości. Podczas spalania powstaje ciepło, a towarzyszą mu dwutlenek węgla i para wodna. Ważne jest to, że taka mieszanina ma skład podobny do tego, jaki jest w wydychanym powietrzu. Aby mieć kominek na biopaliwo nie potrzebujesz instalacji kominkowej, dużo wolnego miejsca również nie jest konieczne. Kominki na biopaliwo naścienne nie zajmują dużo miejsca, dlatego doskonale sprawdzają się też na małym metrażu.

Dekoracyjny element w Twoim domu!

Udekoruj swoje mieszkanie ciepłem domowego ogniska i futurystycznymi formami naściennymi. Oferujemy kominki na biopaliwo o efektownych kształtach, które zachwycą każdego zwolennika minimalizmu i sztuki nowoczesnej. Występują w szerokiej palecie kolorów i mogą być tym kluczowym mocnym akcentem kolorystycznym w Twoim salonie, a może w sypialni. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą grzejników ozdobnych, które nie tylko ogrzewają pomieszczenia, ale również wpływają na estetykę domu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Live Chat Software
;
Sklep internetowy Shoper.pl