Grzejniki kanałowe

Ogrzewanie kanałowe cieszy się coraz większym zainteresowaniem i popularnością. Klienci coraz częściej decydują się na montaż grzejników dekoracyjnych kanałowych, doceniając ich funkcjonalność i dyskrecję. Nowoczesne kaloryfery kanałowe to rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób, które na pierwszym miejscu stawiają piękno wnętrz. Produkt stworzony został z myślą o dużych przestrzeniach, w których mile widziane jest zapewnienie optymalnej temperatury oraz zachowanie funkcjonalności, jak i estetyki wnętrza.

Grzejniki kanałowe ozdobne doskonale ogrzewają przestrzenie, a jednocześnie chronią wnętrza przed napływem zimnego powietrza z balkonów, werand i tarasów. Nasz sklep oferuje produkty najwyższej klasy i jakości. Proponujemy kaloryfery wykonane z drewna, czystej miedzi i aluminium. Dostępne u nas grzejniki ozdobne ładnie komponują się z różnego rodzaju wnętrzami i w żaden sposób nie wpływają na ich charakter czy aranżację. Nasze produkty z powodzeniem mogą być użyte jako główne źródło ogrzewania lub jako uzupełnienie dla ogrzewania podłogowego.

Grzejniki kanałowe – nowoczesna alternatywa dla kaloryferów

Kanałowe grzejniki podzielić możemy na te, które cechują się konwekcją naturalną oraz konwekcją wymuszoną. Naturalna oznacza, że praca grzejnika opiera się na naturalnej cyrkulacji powietrza, a ciepło, jakie się wydobywa z urządzenia, unosi się do góry. Zahamowane zostaje przez zimne szyby, zostaje od nich odepchnięte i rozchodzi się po całym pomieszczeniu. Grzejniki kanałowe z konwekcją wymuszoną posiadają dodatkowo wentylatory, zwiększające przepływ powietrza. Uruchamiają się w momencie obniżenia się temperatury do wartości poniżej tej, jaka ustawiona jest na sterowniku.

Cena grzejników kanałowych zależy od jego wielkości, wykorzystanych materiałów, zastosowanych technologii, konstrukcji i oczywiście mocy. W naszej ofercie dostępne są grzejniki pionowe kanałowe w różnych wariantach, z których każdy wyróżnia się ciekawym i niebanalnym designem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Live Chat Software
;
Sklep internetowy Shoper.pl